eye-t — ПЕРШІ ОЧНІ КРАПЛІ З ЕКТОЇНОМ

Що таке ектоїн?

Ектоїн – унікальна молекула, що входить до складу низки новітніх європейських продуктів, зокрема очних крапель EYE-t Ektoin і EYE-t Ektoin Pro, які виробляються в Німеччині.

Ектоїн не винайдено в лабораторії. Ця субстанція з’явилася завдяки кільком мільярдам років еволюції в ході адаптації до агресивного довкілля.

Ектоїн виявлено в галофільних мікроорганізмах – бактеріях, які мешкають в умовах підвищеної солоності. Ці бактерії здатні підтримувати сталість внутрішнього середовища завдяки комплексу речовин, однією з яких є ектоїн. Він забезпечує стабільність клітинної мембрани, підвищуючи гідрофільність ліпідних компонентів, зв’язує зовнішній ліпідний із внутрішнім водним шаром.

Сьогодні ектоїн
один із найкращих природних біопротекторів.

Він захищає тканини від зневоднення, шкідливого впливу ультрафіолету й інших альтернуючих чинників. Упродовж багатьох років ектоїн використовували у фармакології лише як елемент елітних косметичних засобів. Проте весь цей час не припинялися спроби створити на його основі препарат, призначений для лікування синдрому сухого ока, адже ця речовина здатна не тільки змінити сльозу, а й замінити якийсь з її компонентів.

Захисні властивості

Ектоїн захищає тканини від:

  • зневоднення;
  • впливу ультрафіолету;
  • альтернуючих чинників.

Ектоїн може підвищити якість слізної рідини пацієнта. Хоч би який із шарів слізної плівки (водний, муциновий або ліпідний) був змінений, ектоїн забезпечує його стабільність, посилюючи зв’язок між молекулами ліпідів і води.

eye-t — ПЕРШІ ОЧНІ КРАПЛІ З ЕКТОЇНОМ

Виробництво ектоїну –
немецкое німецька якість,
технологічність і точність

Дивитися відео

Корисні ефекти ектоїну:

  • знімає запалення;
  • захищає від пересихання;
  • стабілізує ліпідний шар.
eye-t — ПЕРШІ ОЧНІ КРАПЛІ З ЕКТОЇНОМ

Ектоїн — компонент очних крапель

Ектоїн у складі очних крапель EYE-t Ektoin і EYE-t Ektoin Pro скріплює ліпідний компонент сльози з водною частиною слізної рідини. У результаті внаслідок зміни якості й навіть кількості сльози структури ока захищені від пересихання, подібно до мікроскопічних мешканців соляних озер.

Клінічними дослідженнями підтверджено, що ектоїн збільшує гідратацію поверхні, стабілізацію ліпідного шару і має протизапальний ефект.

Здатність до стабілізації мембрани, до зниження ступеня запалення робить очні краплі, що містять ектоїн, дієвим препаратом для лікування алергічних кон’юнктивітів.


Глазные капли, содержащие эктоин, – это новая возможность в лечении пациентов с аллергическим конъюнктивитом, сочетающая как хорошую эффективность, так и отсутствие побочных эффектов.

eye-t — Первые глазные капли с эктоином

eye-t — Перші очні краплі з ектоіном
Новини та заходи
R. K. Harishchandra, S. Wulff, G. Lentzen, T. Neuhaus, and H.- J. Galla The effect of compatible solute еctoine on the structural organization of lipid monolayer and bilayer membranes — Biophysical Chemistry, vol. 150, no. 1-3, pp. 37-46, 2010